O nás

Léčíte se s diabetem 1.typu, 2.typu nebo máte gestační diabetes, jste rodičem dítěte s diabetem nebo vám čerstvě diagnostikovali diabetes? Právě pro vás jsme vytvořili eshop dialekarna.cz. Snažíme se, abyste zde nalezli vše, co je s touto nemocí spojené. Nakupujte z domova! Nabízíme produkty, které vám usnadní život s diabetem a sortiment neustále rozšiřujeme.

Díky facebookovým stránkám můžete mít neustálý přehled o nabízeném zboží, novinkách, akcích a slevách. 

DIALEKARNA.CZ je projektem časopisu DIAstyl

DIAstyl – pro aktivní a zdravý život: www.diastyl.cz

Časopis DIAstyl je zdrojem zajímavých, aktuálních a odborných informací pro všechny diabetiky, jejich rodinné příslušníky, lékařskou veřejnost a pro všechny, kdo se o diabetes zajímají. DIAstyl představuje zajímavé a známé osoby s diabetem, přináší informace o zdravotní péči a specializovaných diabetologických centrech. Dále zpravodajství z akcí pro diabetiky, diabetologických konferencí a kongresů i novinky ze světa. Nechybí ani zajímavé recepty, inspirace pro cvičení a zdravý způsob života, reportáže z cest, recenze tématických internetových stránek, soutěže pro malé i velké čtenáře o hodnotné ceny či křížovka. 

Časopis DIAstyl své čtenáře diabetiky i ostatní širokou veřejnost nejen informuje, ale umožňuje i aktivně se podílet na tvorbě časopisu, ať již formou rozhovorů, článků nebo tipů z každodenního života. Časopis nabízí prostor pro dotazy čtenářů, na které jsou připraveni odpovídat odborníci na danou problematiku. Další neméně důležitou činností je využívání významné části zisku z časopisu na pomoc diabetikům. 

HISTORIE: 
Časopis DIAstyl vyšel poprvé jako dvouměsíčník v rozsahu 52 stran v únoru 2005. Časopis je od samého počátku běžně dostupný v široké prodejní síti tisku v České Republice i na Slovensku. V současné době je jeho tištěný náklad stabilně 15 000 ks.

ZÁKLADNÍ FAKTA: 
Periodicita: dvouměsíčník 
Formát: 210 x 270 mm
Rozsah: 72 stran 
Tištěný náklad: 15 000 ks 
Prodejní cena: 39 Kč (předplatné 234 Kč)