Glukometr Galileo GLU/KET

Výrobce:Wellion

Kód produktu:P981

Dostupnost: 2 dny

Cena: 400 Kč
Počet:

Měření hladiny cukru a ketolátek v krvi jedním přístrojem –pro účinnou prevenci vzniku diabetické ketoacidózy.

Měření hladiny cukru v krvi je pro diabetiky každodenní rutinní záležitostí. U vysokých hladin cukru v krvi je současně velmi důležité měřit i obsah ketolátek v krvi. Glukóza je hlavním zdrojem energie pro lidský organismus. Ale glukóza může metabolizovat do formy energie pouze za přítomnosti dostatečného množství inzulínu v těle. Jestliže inzulín chybí, musí tělo jako zdroj energie využít náhradní zdroj, a to mastné kyseliny. Během tohoto procesu se vytvářejí ketolátky, což může vést k vysokým koncentracím ketolátek a ke vzniku život ohrožující ketoacidózy.

 Má-li diabetik vyšší hladiny cukru v krvi, měl by pravidelně měřit i obsah ketolátek v krvi. Tím z dlouhodobého hlediska zabrání vzniku diabetické ketoacidázy. Pomocí přístroje Wellion GALILEO GLU-KET můžete tyto dva parametry měřit snadno a rychle. Na měření glukózy či ketolátek jen použijete správný testovací proužek. Není třeba žádné kódování přístroje. Přístroj sám rozliší, jaký testovací proužek je do přístroje vložen.

Displej je dokonale čitelný díky podsvícení displeje a velkým číslicím. Prosvětlená štěrbina na vkládání testovacího proužku usnadňuje měření i v temnějších prostorách (např. v kině nebo divadle).

 Pro zajištění nejvyšších hygienických požadavků ve zdravotnických zařízeních, ale i doma, je přístroj Wellion GALILEO GLU-KET také vybaven vysunovacím tlačítkem testovacího proužku.

Obsah balení:

Wellion GALILEO GLU/KET
1 pouzdro
1 Wellion autolanceta
10 Wellion lancet
10 Wellion testovacích proužků pro měření cukru