Diabetická obuv Alma dámská (šedá)

Výrobce:Baťa

Kód produktu:P769

Dostupnost: 3 - 5 dní

Cena: 1 640 Kč

Varianta:


Celoroční diabetická obuv na šněrováním , umožňuje pohodlné neškrtivé zapínání boty i při vyšším nártu, odlehčená podešev s vylepšenými protiskluznými vlastnostmi, hladká useň.

Vlastnosti a výhody profylaktické obuvi pro diabetiky značky MEDI
1. Díky tvaru kopyta vyvinutého na základě měření nohou více než 2 000 diabetiků obuv respektuje rozměrové změny na nohou, ke kterým u diabetiků dochází.
2. Obuv je konstruována tak, aby bylo zabráněno vzniku jakýchkoliv lokálních tlaků obuvi na nohu. Díky měkkým usňovým materiálům svršku obuv nabízí maximální komfort a pohodlí při respektování změn objemů nohou v průběhu dne.
3. Příznivé vnitřní mikroklima v obuvi zajišťuje speciální podšívka se zvýšenou schopností udržovat optimální hodnoty vlhkosti uvnitř obuvi, opatřená proti plísňovou (antimykózní i antibakteriální) úpravou. Udržení optimální vlhkosti v prostoru obuvi zabraňuje praskání kůže a následnému výskytu kožních onemocnění.
4. Obuv je vybavena vkládací ortopedickou stélkou schopnou rozkládat lokální tlaky, čímž chrání nohu před poraněním a zlepšuje komfort při chůzi. Profilovaná patní část stélky zvyšuje boční stabilitu při chůzi, měkká nášlapná část se přizpůsobí tvaru chodidla.
5. Podešev se zvýšenými protiskluznými vlastnostmi a optimální výškou podpatku účinně tlumí přenos lokálních tlaků při chůzi. Tím zamezuje poškození kůže a měkkých tkání nohy (vzniku mozolů, otlaků,…). Optimální flexibilita podešve zajišťuje komfort při chůzi.
6. Pro pacienty s vážnějším poškozením nohou je obuv vyráběná na rigidní (tuhé) podešvi. Měkký svršek v přední části obuvi je schopen se přizpůsobit tvarovým deformitám nohou.
Vlastnosti a výhody anatomických vkládacích stélek MEDIV
1. Anatomicky tvarované vkládací stélky MEDI® podporují správnou funkci nožní klenby, zlepšují prokrvení a snižují bolesti nohou a páteře při chůzi.
2. Tvarovaná patní část zvyšuje stabilitu při chůzi, nášlapná část je schop na rozkládat lokální tlaky při našlápnutí na nerovnosti povrchu.
3. Vrchní vrstva stélek je opatřena antibakteriální a antimykotickou úpravou.
4. Stélky zmenšují obtíže při cévních, nervových (neuropatických) a ortopedických komplikacích nohou pacientů s cukrovkou.
5. Použité materiály zlepšují tepelně izolační vlastnosti obuvi.
Stélky MEDI® jsou součástí obuvi MEDI® a lze je objednat i samostatně.
Materiál:  svršek - useň (přírodní kůže), podšívka - textilie s antibakteriální úpravou, podešev - PUR/TPUR odpružená s protiskluzem

Dámské velikosti

Velikost

délka nohy (mm)

Šířka obuvi

OPK (mm)*

šířka obuvi

OPK (mm)*

36

230

I

229

K

235

37

237

I

233,5

K

239,5

38

243

I

238,5

K

244,5

39

250

I

243

K

249

40

257

I

247,5

K

253,5

41

263

I

252,5

K

258,5

42

270

I

257

K

263

*OPK - obvod prstních kloubů,měří se kolem prvních kloubů v nejširším místě
Šířka obuvi K - pouze na zakázku /do jednoho měsíce/ s příplatkem 200 Kč bez DPH

 

Související zboží

Diabetická obuv Alma dámská (modrá)

Celoroční diabetická obuv na šněrováním ,…

1 640 Kč 3 - 5 dní