Chladící pouzdro na inzulin

Výrobce:MTE spol.s.r.o.

Kód produktu:P98

Dostupnost: není dostupné

Cena: 530 Kč

Chladicí pouzdro ochrání váš inzulin nejen před vysokými teplotami, ale také před mrazem. Je tepelně izolované a vybavené vyjímatelnými chladícími panely, které je před použitím nutné nachladit v mrazáku na dostatečně nízkou teplotu.

V mrazivém počasí je naopak pouzdro schopné díky tepelné izolaci a nakumulovanému teplu v panelech chránit inzulin před mrazem. Na vnější straně pouzdra je praktická kapsa pro případné informace o uživateli. 
 

Postup použití

Před použitím chladícího pouzdra je potřeba panely z pouzdra vyjmout a nachladit v mrazáku na dostatečně nízkou teplotu. Po dostatečném nachlazení (přes noc v mrazáku) je vložte zpět do pouzdra. Pouzdro je tak připraveno pro vložení inzulinových zásobníků.

Nevkládejte do mrazáku pouzdro společně s insulinem a jinými léky!

Pouzdro lze čistit navlhčeným hadříkem. Nepoužívejte čistící prostředky.

Test pouzdra

Pouzdro bylo vloženo na 24 hodin do mrazáku do -14 °C. Po vyjmutí z mrazáku byl do pouzdra vložen zásobník s inzulinem. Pouzdro bylo umístěno do místnosti s pokojovou teplotou 25 °C. Po dobu 9-ti hodin byla teplota insulinu v pouzdře nižší než 10 °C.

Parametry a specifikace

  • Výrobce: MTE spol. s.r.o.
  • Rozměry pouzdra: 220 x 120 x 55 mm
  • Hmotnost: 0,5 kg
  • Barva: černá
  • Materiál: Chladící panely - HDPE (tvrzený polyethylen); chladící medium je tvořeno roztokem čistěné vody a soli (technologie je patentována). Obal pouzdra – PE syntetické mikrovlákno. Pouzdro splňuje požadavky EU; EC - No. 1907/2006 article 33.

 

Související zboží